Anca Alexandrescu, după ce a votat la alegerile pentru Primăria Capitalei Foto: Realitatea Plus
Anca Alexandrescu, candidata independentă susținută de AUR la alegerile pentru Primăria Captailei, a votat „pentru un oraș în care să se poată trăi”, după cum a afirmat ea, la ieșirea de la urne.
„Am venit cu credință, cu recunoștință pentru tot ce am trăit în aceste săptămâni, este un dar ceea ce am primit în această perioadă, este experiența vieții mele de până acum și am emoții. Sunt convinsă că vom putea să facem dreptate la București”, a spus Anca Alexandrescu, la ieșirea de la urne,
Ea a mai spus că a votat pentru un oraș „în care să se poată trăi şi să ne permitem să trăim” și a subliniat că toată experiența din campania…







