Daniela Panioglu, fostă judecătoare, a făcut acuzații grave, miercuri seară, în studioul , după dezvăluirile Recorder despre sistemul de justiție din țara noastră.
„Nu știu dacă funcționează ceva în România mai bine decât corupția din justiție. Să vă luați orice speranță, abandonați toți, pentru că este un sistem controlat”, a afirmat Daniela Panioglu în studioul Euronews România. Felul în care ea a fost eliminat din dosarele judecate au fost aduse în atenție în documentarul jurnaliștilor de investigația „Justiție Capturată” de la Recorder.







